BLOG
Sitemizde bulunan Almanca Video Dersler her bir seviyede öğrenilmesi gereken konulardan oluşmaktadır. Video dersler konuları öğrenmek için yeterli olmakla birlikte ek bir kaynak olarak kitap üzerinden çalışmak, kendilerini daha da geliştirmek isteyenler için incelemelerini yaptığımız ve faydalı gördüğümüz bazı kaynaklar aşağıdaki gibidir.
(Bu kaynakların önerilme sebebi kesinlikle ticari bir beklenti veya reklam amaçlı değildir.)

Goethe-Enstitüsü tarafından hazırlanan kelimeler şehri oyun uygulaması ile başlangıç seviyesinde Almanca öğrenebilirsiniz. Özellikle Almanca öğrenen veya Almancasını geliştirmek isteyen çocuklar için birebir.
Çocuklar oynuyor, oynarken eğleniyor, eğlenirken öğreniyorsunuz...

Dil öğretiminde genel olarak 6 seviye bulunmaktadır. Bu seviyeler kolaydan zora yani temelden üst seviyeye doğru A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olarak adlandırılmaktadır. Bu seviyelerin her birinin okuma, dinleme, yazma ve konuşma olmak üzere 4 beceride temel yeterlikleri bulunmaktadır. Aşağıda her bir seviyenin genel yeterlikleri yer almaktadır.  Aşağıdaki seviyelerden hangisini tamamladığınızda, öğrendiğiniz dilde neler yapabileceğinizi inceleyebilirsiniz...

ALMANCA VE YABANCILARA TÜRKÇE KURS / CANLI DERS   ÜNAL ÖZDAL DİL KURSU

Almanca Video Ders

Almanca öğretimi konusunda yılların tecrübesine sahip olan Ünal Özdal tarafından hazırlanan video dersler; Almancasını  geliştirmek isteyen ve Goethe sınavlarına hazırlanmak isteyenler içindir. 
Video dersler gerçekten öğrenmek ve başarmak isteyenler için hazırlanmıştır.