HAKKIMIZDA

NEDEN ALMANCA VİDEO DERS?
almancavideoders.com

Amacımız; çağın gereklerine ayak uydurarak öğrencilerin temel ihtiyaçları doğrultusunda en doğru yöntemleri kullanarak ve teknolojiden yararlanarak işlevsel ve kalıcı bir şekilde dil öğretmektir.

Bugüne kadar yüzlerce öğrenciye Almanca öğrettik ve sınavlarda elde ettikleri başarılarıyla gurur duyduk.
Dil öğretiminde hem teknolojinin imkanlarından faydalanıyor hem de geleneksel yöntemlerin dışına çıkarak karma bir yöntemle öğrenicilerin temel gereksinimleri doğrultusunda içerikler hazırlıyoruz.

Sitemizde yer alan "Almanca Video Dersler" alanında uzman, yılların tecrübesine sahip Ünal Özdal tarafından hazırlanmıştır. Derslerde iletişimsel yöntem ön planda tutulmakta ancak gerekli yerlerde doğal yöntem, görsel-işitsel yöntem, dilbilgisi-çeviri yöntemi de kullanılmaktadır.

Derslerimizi satın aldığınızda piyasadaki en iyi Almanca öğretim içeriğine sahip olacağınızı asla unutmayın.
Bugüne kadarki öğrencilerimiz nasıl Almanca öğrendi ise siz de aynı şekilde öğrenecek ve amacınıza ulaşmış olacaksınız.
Tek yapmanız gereken dersleri satın almak, düzenli çalışmak ve anlamadığınız, ihtiyaç duyduğunuz yerlerde bizlere sorularınızı sormak...


ALMANCA A1 VİDEO DERSLER

ALMANCA A2 VİDEO DERSLER

ALMANCA B1 VİDEO DERSLER

ALMANCA VE YABANCILARA TÜRKÇE KURS / CANLI DERS   ÜNAL ÖZDAL DİL KURSU

Almanca Video Ders

Almanca öğretimi konusunda yılların tecrübesine sahip olan Ünal Özdal tarafından hazırlanan video dersler; Almancasını  geliştirmek isteyen ve Goethe sınavlarına hazırlanmak isteyenler içindir. 
Video dersler gerçekten öğrenmek ve başarmak isteyenler için hazırlanmıştır.